O nasProgramy EnglishDeutschItaliano;PolskiРусскийEnglish (US)
Katalog Status zamówienia Jak zamawiac Pomoc.gif Forum
 

12.10.2009 - Ulepszenia w nowej wersji programu Oxygen Forensic Suite 2.4.1

Szanowni użytkownicy Oxygen Forensic Suite 2

W związku z otrymaniem kilku maili od naszych klientów, którzy skarżyli się że nie ma możliwości zainstalowania oprogramowania Oxygen Forensic Suite 2, z powodu komunikatu programu antywirusowego AVG, który infomuje o obecności wirusa Themida w plikach OxyForensic.exe i OCW3.exe. Po przeprowadzeniu testu, wykryliśmy że jeszcze 4 inne programy antywirusowe, traktują Themida jako wirus. W rzeczywistości program Themida - to system zabezpieczenia oprogramowania, który wykorzystujemy do archiwizacji plików i zabezpieczenia naszego programu przed włamaniem do niego.

Tworzymy i chronimy nasze oprogramowanie, wykorzystując dla tego nowoczesne i efektywne systemy antywirusowe oraz sprawdzamy każde wydanie programu na obecność podejrzanego kodu. Dla tego, z pewnością możemy zapewnić wszystkich naszych klientów o tym, iż nasze oprogramowanie nie zawiera wirusów.

W celu potwierdzenia tego faktu, zwróciliśmy się AVG i innych producentów oprogramowania antywirusowego, usunąć Themida z czarnej listy. Dodatkowo systematycznie kontaktujemy się z informatykami Themida, w celu udoskonalenia ochrony naszych produktów, żeby żadne antywirusy nie mogły znaleźć w nich „wirusów”.

Przygotowaliśmy specjalną aktualizację dla tych użytkowników którzy nie mogą zainstalować program przez AVG. Aktualizacja jest już dostępna na stronie personalnej użytkownika. Jednak, aby zapobiec powstawaniu w przyszłości podobnych sytuacji, radzimy wyłączać program antywirusowy na czas instalacji oprogramowania Oxygen Forensic Suite 2.

Z pozdrowieniami Oxygen Software.

   
 
 
Sklep Internetowy jest obsługiwany przez firmy Softkey Poland SP. z o.o. http://www.softkey.pl,
Tel.: +48 (22) 885-43-21, faks: +48 (22) 885-42-99
od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00, w sobotę i niedzielę nieczynne.